Dárky k narození miminka

darky k narozeni miminka

Když se někomu v rodině nebo v okruhu blízkých přátel narodí miminko, logicky se začnete poohlížet po nějakém užitečném dárku. Dneska už tolik nefrčí hračky bez nápadu nebo oblečení, protože je mnohdy opravdu těžké trefit se druhému do vkusu. Většina lidí chce miminku a novopečené mamince udělat radost něčím praktickým.

Hledáte pěkný dárek pro miminko? Poohlížíte se po něčem, co potěší malého drobečka i jeho maminku? Pak jste tady správně. Máme inspiraci na dárky pro miminko, kde si určitě dokážete vybrat!

S dárkovým setem zabodujete

Velmi zajímavým dárkem, se kterým rozhodně nemůžete nic zkazit, je dárkový set. Praktická sada rozkošných věcí, které miminko využije a nad kterými se jeho rodiče budou něžně rozplývat. Najdou v něm vše, co jejich drobeček využije. S ohledem na pohlaví miminka vybírejte dárkový set pro holčičku nebo chlapečka. Úspěch zaručen!

Co dárkový set obsahuje?

  • čelenku z jemného materiálu
  • dřevěné milníkové kolečko
  • dřevěné kousátko
  • silikonový bryndák
  • dřevěné chrastítko
Zajíček – RůžovýZajíček – Modrý

Neskutečně heboučkým plenkám nikdo neodolá

Bez čeho se žádné miminko neobejde? Bez plenek! A na mysli máme ty látkové, ke kterým se mnoho rodičů v dnešní době vrací. Chcete-li miminku vaší kamarádky, sestry nebo třeba kolegyně z práce věnovat opravdu jen to nejlepší, vsaďte na mušelínové plenky.

Jsou vyrobeny z tak jemného materiálu, který snad jako by byl stvořený pro něžná, jemná miminka. Ta máme potřebu chránit a zajistit jim v bezpečí. Mušelínové pleny jsou neskutečně hebké, jemné na dotek a navíc je zdobí krásné motivy, kterým nikdo nemůže odolat.

Bambusová plena 120x120cm – Watermelon PremiumBambusová plena 120x120cm – Stars Premium

Dejte jí možnost, ať si sami vyberou

Pokud si přeci jen stále nejste jistí, jestli se dotyčné mamince trefíte do vkusu, dejte jí možnost si vybrat. Není žádná ostuda přispět na miminko nějakou finanční částkou. Za penízky si pak maminka koupí přesně to, co se jí nejvíce bude líbit, nebo co bude potřebovat ona nebo miminko. I takové dárky pro miminka jsou velmi praktické a nelze s nimi nikoho urazit.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *